Dzemdību nama fonda projektu prezentācija

AUTOKRĒSLU PARKA IZVEIDE DVĪNĪŠU VECĀKIEM

DZEMDĪBU NAMA FONDS AICINA ATBALSTĪT ĢIMENES/ROTAĻU ISTABAS IZVEIDI DZEMDĪBU NAMĀ

Šovasar dibinātais Dzemdību nama fonds aicina kopīgi īstenot ideju par Ģimenes/rotaļu istabas izveidi Rīgas Dzemdību namā, kur vecāki kopā ar lielākiem un mazākiem bērniem varētu atpūsties un rotaļāties.

Projekta ieskaņas pasākums notiks Tēvu dienā  – 8.septembrī plkst.14.00 Dzemdību nama 5.stāva pagaidām vēl neizremontētajā telpā, kas drīzumā ar sabiedrības atbalstu varētu pārtapt par krāsainu rotaļzemi.

“Parasti pie pavisam mazajiem brāļiem vai māsām ciemos Dzemdību namā ierodas arī vecākie bērni. Pirmā satikšanās, protams, ir ļoti svarīga un interesanta, bet, ja ir vēlme Dzemdību namā uzturēties ilgāk, būtu jauki, ja mazajiem ciemiņiem būtu, kur parotaļāties, lai Dzemdību nama apmeklējums visai ģimenei būtu liels, spilgtiem un pozitīviem iespaidiem bagāts notikums,” stāsta fonda valdes locekle, divu bērnu māmiņa Inese Vaikule.

Projektu iecerēts īstenot sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmijas Interjera nodaļas studentiem un pasniedzējiem.

Projekta ieskaņas pasākumā 8.septembrī plkst.14.00 aicināti piedalīties mediju pāstāvji, aicinātas būs arī visas Rīgas Dzemdību namā tobrīd esošās  ģimenes, kas saņems mazas dāvaniņas no fonda atbalstītāja Procter and Gamble Latvija. Pasākumā piedalīsies fonda vadība, tostarp fonda padomes priekšsēdētājs Andris Lauciņš ar sievu Aurēliju Anužīti-Lauciņu, bet muzikāli pasākumu ieskandinās trīs bērnu vecāki – Māra Upmane-Holšteine un Goran Gora, kuru bērni pasaulē nākuši tieši Rīgas Dzemdību namā.