ZĪDĪŠANAS KONSULTĀCIJAS – MIERPILNĀM MALTĪTĒM

Photo by Echo Grid on Unsplash

Savas mātes piens ir vispiemērotākā un nepieciešamākā uzturviela bērnam pirmajos dzīves mēnešos. Tā sastāvs joprojām nav pilnībā izpētīts un ir neatkārtojams. Turklāt zīdīšana ir veselīga ne tikai mazulim, bet arī jaunajai māmiņai. Tā rosina fizioloģiskas ķēdes reakcijas organismā, kas atvieglo pēcdzemdību periodu, kā arī veicina garīgas saiknes veidošanos starp māmiņu un mazuli. Taču zīdīšana ne vienmēr noris tik vienkārši un dabiski kā gribētos. Tā jaunajai māmiņai var sagādāt sāpes un raizes. Šādās reizēs var noderēt profesionāļa atbalsts.

No 2021. gada marta Rīgas Dzemdību namā ir pieejama ar ziedotāju atbalstu izveidota “Zīdīšanas istaba”, kur jaunās māmiņas mierīgā un netraucētā vidē var saņemt fonda apmaksātu zīdīšanas konsultāciju. Tās laikā māmiņa var uzdot sev interesējošus jautājumus par zīdīšanu un pirmajiem mēnešiem kopā ar mazuli, kā arī saņemt sertificēta speciālista nedalītu uzmanību, atbalstu un praktiskus ieteikumus, kā padarīt zīdīšanu ērtāku un efektīvāku. Bieži šāds atbalsts ir viss, kas māmiņai nepieciešams, lai zīdīšana no smaga darba kļūtu par ikdienas mirkli atpūtai.

Aicinām Jūs atbalstīt jaunās māmiņas un mazuļu pilnvērtīgu uzturu, ziedojot šim projektam! Vienas konsultācijas izmaksas: 36 EUR, gada laikā konsultācijas būtu nepieciešamas 1800 māmiņām, kas izmaksātu 75,000 EUR. 

Informatīvi video tūlītējam atbalstam zīdīšanā:

Scroll to Top
Scroll to Top