I. VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

1. Dzemdību nama fonda datu aizsardzības politika datu pārraidei internetā reglamentē savā mājaslapā apkopoto personas datu vākšanu, uzglabāšanu un izmantošanu. Piekļūstot šai mājaslapai, jūs apstiprināt, ka esat izlasījis un sapratis šo datu aizsardzības politika datu pārraidei internetā. Šajā politikā aprakstīts veids, kā mēs ievācam un apstrādājam savas mājaslapas www.dznfonds.lv apmeklētāju personīgos datus.

2. Šī mājaslapa pieder un to pārvalda Nodibinājums “Dzemdību nama fonds” (vienotais reģistrācijas numurs 40008289486 , juridiskā adrese Miera iela 45, Rīga, LV-1013) saukts par datu kontrolieri. Datu kontrolieris aizsargā un rūpējas par mājaslapas apmeklētāju privātumu un personas datu aizsardzību. Datu kontrolieris apņemas ievērot Jūsu tiesības uz personas datu tiesisku apstrādi un aizsardzību, kā arī ievērot piemērojamos personas datu aizsardzības likumus — Fizisko personu datu aizsardzības likumu, Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR) un citus, ja tādi ir piemērojami datu apstrādei.

II. PERSONAS DATU KATEGORIJAS

3. Mēs varam ievākt un apkopot šādus datus par jums:

3.1. informāciju par Jūsu datoru (IP adresi, ierīces modeli, ekrāna izmēru, interneta pārlūkprogrammu);

3.2. Jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu;

3.3. informāciju, kuru Jūs sniedzat, lai pieteiktos jaunumu saņemšanai;

3.4. jebkuru citu informāciju, kuru Jūs vēlaties nosūtīt mums.

III. PERSONAS DATU APSTRĀDES NOLŪKI

4. Mēs varam izmantot Jūsu personas datus, lai:

4.1. nodrošinātu Jūsu ierīcei, ekrāna izmēram un pārlūkprogrammai vispiemērotāko

4.2. mājaslapas apskates un tehnisko risinājumu;

4.3. atcerētos Jūsu valodas izvēli;

4.4. atcerētos Jūsu sīkdatņu iestatījumu izvēli;

4.5. nosūtītu Jums jaunumus un citu mārketinga informāciju, kuriem Jūs esat pieteicies;
atbildētu uz Jūsu informācijas pieprasījumiem;

4.6. novērstu vai atklātu krāpniecību vai citus noziegumus;

4.7. nodrošinātu Jūsu datu drošību.

IV. PERSONAS DATU APSTRĀDES DROŠĪBA UN AIZSARDZĪBA

5. Mēs cenšamies nodrošināt Jūsu personas datu aizsardzību, tāpēc šī mājaslapa ir aizsargāta ar atbilstošiem līdzekļiem, kas paredzēti tādas informācijas, kuru nevaram kontrolēt, aizsardzībai pret pazaudēšanu, ļaunprātīgu izmantošanu vai izmainīšanu.

6. Kaut arī mēs īstenojam drošības pasākumus, lai aizsargātu konfidenciālu informāciju un gādātu par atbilstošu drošību, mēs negarantējam, ka internetā pārraidītā informācija ir droša vai ka šādas pārraides neskars aizkavēšanās, traucējumi, pārtveršana vai kļūdas.

V. INFORMĀCIJA PAR SĪKDATNĒM

7. Sesiju sīkdatnes atļauj mums izsekot Jūsu darbībām viena apmeklējuma sesijas ietvaros, bet tās pēc apmeklējuma netiek saglabātas Jūsu iekārtā.

8. Pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu iekārtā starp sesijām. Mēs tās izmantojam, lai autentificētu Jūs un atcerētos Jūsu iestatījumus.

9. Trešās puses sīkdatnes izmatojam, lai nodrošinātu drošu un ērtu mājaslapas darbību, kā arī iekšējās statistikas veidošanas vajadzībām, proti, lai uzzinātu vairāk par apmeklētāja darbībām mājaslapā un analizētu apmeklētāju mājaslapas lietošanas pieredzi.

10.Šīs sīkdatnes ir obligātas mājaslapas darbībai, taču tiek izmantotas arī neobligātas, kuru izmantošanai Jūs varat nepiekrist. Tādā gadījumā mājaslapā netiks ielādēts kods, kas izsauc šo neobligāto sīkdatņu darbību.

11. Kā neobligātās sīkdatnes mēs izmantojam “Google Analytics” pakalpojumu, kas nosūta datus par lietotāja darbībām uz Google serveriem. Google privātuma politika nepieļauj iesūtīt personu identificējošu informāciju, tādēļ aicinām piekrist šo neobligāto sīkdatņu izmantošanai. Lai iegūtu plašāku informāciju par “Google Analytics” sīkdatnēm, lūdzam skatīt šeit.

VI. SAITES UZ CITĀM MĀJASLAPĀM

12. Lūdzam ņemt vērā, ka mūsu datu aizsardzības politika datu pārraidei internetā neattiecas uz citām mājaslapām, uz kurām Jūs varat nokļūt caur mūsu mājaslapu.

VII. PERSONAS PIEKRIŠANAS ATCELŠANA

13. Datu apstrādes iestatījumus mājaslapā jūs varat mainīt jebkurā laikā savas ierīces interneta pārlūkprogrammā. Piemēram, jūs varat atcelt doto piekrišanu sīkdatņu saglabāšanai, atzīmējot savā pārlūkprogrammā funkciju, kas ļauj noraidīt visus sīkdatņu saglabāšanas priekšlikumus. Šos iestatījumus Jūs varat atrast savas interneta pārlūkprogrammas izvēlnēs “Iespējas” vai “Preferences”.

14. Atteikties no jaunumu saņemšanas iespējams sūtot e-pastu uz info@dznfonds.lv ar tekstu “Vēlos atteikties no jaunumu saņemšanas”.

VIII. IZMAIŅAS

15. Šī datu aizsardzības politika datu pārraidei internetā var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā datu aizsardzības politikas datu pārraidei internetā versija ir publicēta šajā mājaslapā.

Scroll to Top
Scroll to Top