IERĪCE JAUNDZIMUŠO INTENSĪVĀS TERAPIJAS NODAĻAI

IERĪCE JAUNDZIMUŠO INTENSĪVĀS TERAPIJAS NODAĻAI

2020. gada vasarā Dzemdību nama fonds ar fonda patronesi Valsts prezidenta kundzi A. Leviti Rīgas Dzemdību nama Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļai pasniedza jaunu, medicīnas augstākajām prasībām atbilstošu ierīci. Ar šīs ierīces palīdzību ir iespējams jaundzimušajiem izmērīt oglekļa dioksīda un skābekļa daudzumu asinīs, neveicot dūrienu.

“Aiz sausajiem tehniskajiem jēdzieniem slēpjas kaut kas brīnišķīgs – mazāk sāpju mazajiem pacientiem, mazāk stresa visam medicīniskajam personālam, mazāk asaru un bēdu mazo pacientu piederīgajiem,” par iekārtu saka Andra Levite.

Par iespēju dāvināt šo iekārtu Rīgas Dzemdību namam mums jāpateicas 2020. gada sākumā rīkoto Labdarības vakariņu viesiem, kā arī ikvienam, kas pielika roku pasākuma tapšanā un noskaņas radīšanā – māksliniekiem Zanei un Vilim Daudziņiem, Mārai Upmanei-Holšteinai, Goran Gora, grupai My Radiant You, Mūzikas namam Daile, šefpavāram Raimondam Zommeram, lieliskam izsoļu vadītājam Armandam Jurjevam, Dzemdību nama fonda dibinātājiem un visiem, visiem, kas aktīvi piedalījās.

Scroll to Top
Scroll to Top